ARKADAŞINI GETİR 30 GÜN IPTV KAZANININ

müşterilerimize özel kampanyalarımız da sınır tanımıyoruz ip TV kullanıcılarına özel arkadaşını getiren müşterilerimize ve üye olan tüm müşterilerimize 30 günlük Yani bir aylık ücretsiz olarak yayın vermekteyiz siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunan şirketimiz ücretsiz olarak arkadaşlarını getiren müşterilerimize 30 gün boyunca test yayını ve ücretsiz Yayın hakkı vermektedir müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemli olduğundan 30 günlük test yayını hizmetini vermekteyiz hemen Sizde bizi arayınız.

IPTV denince iptvfiyatlari.com  iptv gelir. Şimdi arkadaşınızıda Vip  iptv ile tanıştırın, arkadaşınızı Vip IPTV’li yapın 6 veya 12 aylık iptv paketi satın aldığında iptv hesabınıza 1 ay ekleyelim.(30 gün) Üstelik tek seferlik değil her tavsiye ettiğinizde satış gerçekleştiği anda sizin hesabınızada 30 gün iptv eklensin.

 

 

IPTV SERVER

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>